Balustrady nierdzewne  
 

Zabezpieczenia klatki schodowej

Nowoczesne i proste rozwiązanie zabezpieczenia klatki schodowej w domu jednorodzinnym. Konstrukcja składa się z rur nierdzewnych przymocowanych do trepów schodów i sufitu. Wykorzystano dwie średnice rur  25 mm i 16 mm , które są mocowane przemiennie. System mocujący opiera się na kotwach chemicznych specjalnie przeznaczonych do tego typu montażu zapewniając wysoką wytrzymałość i bezpieczeństwo. Faktura wykończenia – poler. Taki sposób zabezpieczenia klatki schodowej idealnie będzie pasował do dużych przestrzeni i nowoczesnych wykończonych w minimalistycznym stylu wnętrz.
Balustrada nierdzewna ze szkłem w budynku wielorodzinnym.

Ciekawe rozwiązanie wykończenia elewacji budynku która łączy funkcjonalność z przejrzystością . Zdecydowanie wzbogaca wygląd i przyciąga wzrok. Jest to jeden z mocniejszych akcentów tego budynku . Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągnięto nie tylko nowoczesny wygląd budynku ale i gwarancję bezpieczeństwa.

Całość wykonana jest z solidnych materiałów renomowanych firm  potwierdzonych atestami. Konstrukcja balustrady została wykonana z profili nierdzewnych różnych wielkości  które idealnie się ze sobą komponują. Słupki wykonane z profilu 40x40 mm mocowane do podstawy balkonu za pomocą kryzy z otworami  kotwione  na pręty nierdzewne z żywicą. Całość zakończona ozdobną maskującą rozetą która ukrywa otwory i elementy mocujące. Do boków zostały przymocowane uchwyty nierdzewne o lekko zaokrąglonych kształtach które zapewniają stabilne i mocne oparcie dla szkła.
Górny pochwyt wykonany jest z profilu 60x30 mm. Dodatkowo zamocowano dwa dodatkowe pochwyty z profilu 40x10 mm które wzbogacają wygląd balustrady oraz zapewniają bezpieczeństwo. W balustradach wykorzystano szkło bezpieczne klejone 4.4.2 mleczne. Faktura wykończenia elementów nierdzewnych może być poler lub szlif.
Istnieje również możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor wybrany z palety barw RAL.
Balustrada z wypełnieniem szklanym

Kolejny model balustrady w którym zastosowano szkło na wykończenie i zabezpieczenie balkonu. Nowoczesna, minimalistyczna forma która doskonale komponuje się z drewnianymi elementami elewacji. Bardzo efektowna. Ten typ balustrady sprawdza się nie tylko w zabudowie jednorodzinnej ale ma również szerokie zastosowanie do obiektów użyteczności publicznej np. firm, stadionów. Jest to bardzo bezpieczna i wytrzymała konstrukcja, choć wygląda dość niepozornie.

Zastosowane zostało punktowe mocowanie balustrady za pomocą tzw. adapterów ze stali nierdzewnej z możliwością regulacji kąta z pochwytem okrągłym nasadzonym na szkło. Całość usztywnia pochwyt którego zaokrąglona linia utrzymuje szklane wypełnienie po całej długości oraz rozkłada obciążenie nie tylko na mocowanie ale także na szyby sąsiednie. Pochwyt może być o średnicy 42,4 mm, 48,3 mm . Poręcz może być również kwadratowa lub owalna ostatnim hitem stały się też poręcze nasadzane drewniane jednakże tylko w formie okrągłej. W tego typu balustradach szkło hartowane może być bezbarwne, mleczne lub w kolorze. Na zdjęciu widoczne są wolne przestrzenie między szybami, które muszą być zachowane dla stabilności i formy szkła. Budynek podobnie jak tafle pracują, w związku z tym zbyt mocne ich przyleganie sprawiałoby otarcia które prowadziłyby w konsekwencji do uszczerbku lub pęknięcia szyby.
Balustrada stal nierdzewna zamontowana na tarasie.

Przedstawiamy Państwu balustradę zamontowaną na tarasie ale bardzo efektownie wyglądającą  również we wnętrzu. Istnieje wiele zastosowań i możliwości. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania i pomysły to wszystko jesteśmy w stanie Państwu zaprezentować i wykonać aby dom i wnętrze było niepowtarzalne i wyjątkowe. Wykończenie balustrady jest w fakturze poler co sprawia że odbija się od niej światło. Słupki zakończone są ozdobną rozetą kryjącą podstawę i śruby mocujące ją do podłoża .
Całość mocowana jest na kotwy chemiczne z prętem gwintowanym nierdzewnym co sprawia że balustrada jest stabilna i wytrzymała.
Balustrada

Balustrada cało-szklana mocowana na aluminiowym profilu systemowym firmy  Q-railing, pochwyt okrągły.
Szyba w kolorze bezbarwnym lub mlecznym , pochwyt satynowany lub polerowany.Istnieje możliwość wykonania pochwytu kwadratowego. Oba typy pochwytu ( kwadratowy i okrągły ) mogą być wykonane z drewna.
Balustrada cała ze szkła

Balustrada ściana cało-szklana mocowana między biegami schodów na uchwyty punktowe firmy Q-railing.
Balustrada

Balustrada ze stali nierdzewnej łączona z drewnem dębowym. Słupek z litego drewna dębowego okuwany profilem nierdzewnym i zwieńczony kulą ze stal nierdzewnej. Faktura wykończenia szlif
Drewno lakierowane lakierem bezbarwnym. Istnieje możliwość zastosowania drewna w innym gatunku lub zmiana kolorystyki drewna przez bejcowanie.
Balustrada cało-szklana

Balustrada-ściana cało-szklana  na uchwytach stożkowych firmy Q-railing z pochwytem mocowanym do szkła.
Balustrada ze stali zwykłej

Balustrada ze stali zwykłej z elementami kutymi i pochwytem z drewna egzotycznego malowana proszkowo.
Balustrady klatka schodowa

Kilka ciekawych rozwiązań balustrad zastosowanych na klatkach schodowych
Balustrada balkonowa ze stali nierdzewnej

oraz balkon "Francuski". Wykonane w całości z profili ze stali kwasoodpornej.
Pochwyt i słupki profil 40x40 wypełnienie profil 20x20.
Faktura wykończenia satyna
Balustrada klatka schodowa stal nierdzewna

Klatka schodowa w budynku wielorodzinnym to miejsce często uczęszczane zarówno przez mieszkańców, jak i osoby z zewnątrz. Wystrój schodów musi być estetyczny, przyciągający wzrok a przede wszystkim trwały. Powyższe warunki spełnia oferta którą tu prezentujemy.
Balustrady na klatce schodowej budynku wielorodzinnego.
Rama wykonana z profilu 40x40 wypełnienie profil 30x10 pochwyt okrągły z rury 50 mm Faktura wykończenia szlif
Budynek wielorodzinny

Elewacja budynku - tu wygląd balustrad na balkonach daje pełne spojrzenie i wygląd całego budynku. Nabiera on niepowtarzalnego charakteru, jeśli
będzie wyposażony w piękne balustrady. To cieszy oko i nadaje styl budynku.
Budynek mieszkalny wielorodzinny balustrady z pochwytem ze stali nierdzewnej prostokątnej
Przy balkonach "francuskich" zastosowano podwójny pochwyt w celu podwyższenia balustrady
Schody wykonane ze stali nierdzewnej

Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej, stopnie i podesty wykonane z drewna mahoniowego.
Balustrada na schodach i podestach profil stal nierdzewna polerowana, wypełnienie balustrady szkło bezpieczne.
Balustrada stal nierdzewna przedszkole.

Balustrady i podesty klatek schodowych wykonane z profili (rura stal nierdzewna polerowana)
Wypełnienie pręty polerowane ze stali nierdzewnej.
Balustrada stal nierdzewna wykończenie klatki schodowej

Dom jednorodzinny  balustrady ze stali nierdzewnej Klatka schodowa i podesty.
Wykonanie z profili nierdzewnych polerowanych,
wypełnienie schody szkło bezpieczne przydymione,
podesty pręty stal nierdzewna polerowana.
Pochwyt kształtownik prostokątny stal nierdzewna  polerowana.

 
Balustrady stal nierdzewna

Dom jednorodzinny  balustrady ze stali nierdzewnej balkony i taras.
Wykonanie z profili nierdzewnych szlifowanych, słupki z profilu nierdzewnego 40x40
Wypełnienie pręty ze stali nierdzewnej.
Budynek mieszkalny wielorodzinny.

Balustrada na budynku mieszkalnym ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szkło bezpieczne. Faktura wykończenia poler.
Klatka schodowa balustrada z profili nierdzewnych szlifowanych, słupki z profilu nierdzewnego 40x40
Balustrada ze stali nierdzewnej

Balustrada ze stali nierdzewnej wypełnienie rurka i pręty wygięte w okrąg z elementami ozdobnymi. Pochwyt stal nierdzewna rura. Zastosowanie balustrady wewnątrz budynku oraz wykończenie balkonów i tarasów.
Budynek przemysłowy (biurowiec)

Balustrada nierdzewna klatka schodowa, balustrady gięte ze stali nierdzewnej polerowanej.
Wypełnienie rurki 16 mm
Balustrady mocowane do boku schodów na dystansach.
Balustrada ze stali nierdzewnej z pochwytem drewnianym.
Balustrada na budynku mieszkalnym ze stali nierdzewnej z wypełnieniem z blachy nierdzewnej perforowanej oczka kwadratowe 10x10. Faktura wykończenia poler
Osiedle mieszkaniowe. Balustrady ze stali zwykłej lakierowane proszkowo z pochwytem ze stali nierdzewnej szlifowanej.
Balustrada z profili nierdzewnych szlifowanych, słupki z profilu nierdzewnego 40x40.
Pochwyt drewniany z drewna egzotycznego mocowany bez śrub.
Budynek mieszkalny wielorodzinny.
Balustrady nierdzewne z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego bezbarwnego, uchwyty nierdzewne, przejścia pomiędzy szybami z profilu kwadratowego 15x15, słupki z profilu 40x40, rura pochwytowa 50,8 mm. Faktura wykończenia POLER
Balustrada ze stali nierdzewnej wypełnienie pręty wygięte w falę z elementami ozdobnymi. Pochwyt drewniany łączony z rurą ze stali nierdzewnej.
Balustrada ze stali nierdzewnej wypełnienie pręty. Pochwyt drewniany łączony z rurą ze stali nierdzewnej. Obiekt handlowy
Balustrada schodowa ze stali nierdzewnej wypełnienie szkło. Pochwyt rura ze stali nierdzewnej.
Balustrada ogrodowa z wypełnieniem siatka nierdzewna pochwyt i słupki rura stal nierdzewna. Działka rekreacyjna.
Balustrada balkonowa ze stali nierdzewnej wypełnienie pręty. Pochwyt ze stali nierdzewnej.
Balustrada ze stali nierdzewnej profile wypełnienie ornament geometryczny ze wspawanymi elementami ozdobnymi. Pochwyt również ze stali nierdzewnel: śr. 42 mm.
 

Aktualności     O nas     Oferta     Galeria     Kontakt      Balustrady nierdzewne     Polityka plików cookies     Linki